Ako znížiť vysoký krvný tlak? Skúste stabilizátor krvného tlaku.

Jintong - stabilizátor krvného tlaku pomôže znížiť krvný tlak a stabilizovať tlak na normálnych hodnotách ovplyvňovaním správnych akupunktúrnych bodov. Klinické štúdie preukazujú jeho vysokú efektívnosť. 

JINTONG - Stabilizátor krvného tlaku je globálne oceňovaný prístroj spĺňajúci štandardy Európskej únie. Je vyrobený na základe medicínskej teórie o biologickej energii a čínskej medicínskej teórie o akupunktúre, kombináciou tradičnej čínskej medicíny a modernej vedy a techniky, s použitím nových materiálov z oblasti mikroelektroniky.

Stabilizátor krvného tlaku Jintong sa aplikuje na akupunktúrny bod Neiguan alebo Sanyinjiao na ľudskom tele, ako náramok. Zmierňuje symptómy a pomáha pri liečbe u hypertonikov, aj hypotonikov udržiavaním ich tlaku krvi na hodnotách blízkych normálu.

  • pomoc pri liečbe v kombinácii tradičnej čínskej medicíny a modernej vedy a techniky
  • účinkuje dlhodobo, je neinvazívny a nenávykový
  • bez použitia elektrického prúdu
  • batérie sú súčasťou balenia
  • životnosť prístroja je 2 roky od prvého použitia vďaka patentovanému elektrostatickému WK čipu, ktorý je súčasťou batérie a tvoria spolu IC článok

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »